Bizi Arayın :  (0232) 463 24 80

Hakkımızda

1978 yılından günümüze kadar 38 yıldır otomotiv, akaryakıt, inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren KÜÇÜKARSLAN GRUP;

Aksan Motorlu Araçlar Tic.San.Koll.Şti.’miz İzmir Alsancak’ta Tofaş-Otoyol-Otokar ve Karsan mamullerinin (Koç Holding’e bağlı Egemak A.Ş.’nin) satış bayiliği ve 18 yıl BMC Kamyon ve Kamyonet yetkili satıcılığı yapmıştır. Bornova’da 2.el ticari ve otomobil satışına devam etmektedir.

Lidersan Motorlu Araçlar Tic.San.Ltd.Şti.’miz İzmir Alsancak ve Yazıbaşı Torbalı’da Isuzu araçları yetkili bayiliğini yapmış olup, şu anda Bornova’da 2.el Ticari ve otomobil satışına devam etmektedir.

Küçükarslan İnşaat (Aksan Mermer İnşaat Tic.San.Ltd.Şti.) 1990 yılından 2005 yılına kadar kendi mülk ve gayrimenkullerimizin (Şirinyer arsalarımıza İhsan Bey Apartmanı ve Küçükarslan Apartmanı İnşaatı, Torbalı Yazıbaşı’nda Depo ve Plaza İnşaatı, Gaziemir arsamıza (Kipa) Alışveriş Merkezi) inşaatlarını yapmış olup 2005 yılından bu güne kadarda Gaziemir Metro Park Sitesi, Balçova Gürcan Apartmanı, Güzelbahçe Güzeltepe Konakları yap-sat projelerini yapmıştır.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya ve kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş olan şirketlerimiz kurumsal yapısıyla ve kaliteli projeleriyle her zaman hizmetinizdedir.